Vývoj software


Kvalitně a spolehlivě

Díky znalostem a zkušenostem s cloudovým prostředím Vám dokážeme postavit řešení na míru, které splní vysoké nároky na dostupnost, zabezpečení a výkon.

Jak pracujeme?

  • Využíváme agilních vývojových metodik, čímž dosahujeme vyšší produktivity, kvality, a flexibility vývoje.
  • Se svými zákazníky pořádáme pravidelné schůzky, na kterých je předveden dosavadní pokrok v práci. Máte tedy vždy možnost korigovat směřování projektu a Vaše návrhy a priority zohledníme v dalším úsilí.
  • Provádíme takzvané Code-review, takže každou část kódu uvidí minimálně čtyři programátorské oči. 
  • Využíváme technologie pro průběžnou integraci (Continuous Integration), což nám pomáhá udržet vysokou technickou kvalitu vývoje.
  • Pečlivě testujeme vše, co dává smysl.
 
 

Cloud aplikace a služby

Máte-li projekt, u kterého očekáváte rychlý růst, nebo nárazově vysokou zátěž, můžeme Vám pomocí cloudu Microsoft Azure navrhnout řešení, které poskytne dostatečný výkon podle momentální potřeby. Výhodou je úspora provozních nákladů, neomezeně škálovatelný výkon, vynikající možnosti monitoringu, vysoká úroveň zabezpečení a bezvýpadkový provoz.

 

Pružné Informační systémy

Vyvíjíme informační systémy a databáze, které rostou s Vaším podnikem. Poskytnou Vám přesně a pouze tu funkcionalitu, kterou potřebujete. Oproti konkurenci vynikají ve výkonu, přehlednosti, rozšiřitelnosti a možnosti propojení s libovolným existujícím systémem. Například s účetními systémy Helios a ABRA Flexibee, libovolnými e-shopy a dalšími.

 

Sofistikované webové aplikace

Naše webové aplikace stavíme především na výkonné platformě ASP.NET MVC a ASP.NET MVC Core. Tyto technologie nám dávají optimální flexibilitu a vyváženost mezi produktivitou vývoje, výkonem aplikací a spolehlivostí provozu. 

 

Chytré systémy internetu věcí (IOT)

Pro Váš projekt sestavíme Hardwarové komponenty i backendovou službu, která zajistí sběr a vyhodnocení dat z velkého množství senzorů. Dokážeme využít potenciálu NoSQL databází jako třeba MongoDB či Azure Table storage pro zpracování dat o velikosti stovek TB.